Cesta k levnějšímu výkladu karet po telefonu pomocí předplaceného kreditu.

Další kartářky z ISIS

Důvěru nemůžeme získat, ale dojít k ní skrze vlastní víru

Důvěru nemůžeme získat, ale dojít k ní skrze vlastní víru

Důvěru nemůžeme získat, ale dojít k ní skrze vlastní víru. Víra není závislá na tom, jaké náboženství vyznáváte.

Lásku nemůžeme vlastnit, nýbrž sdílet. Lásku máme v sobě. LÁSKA je esence, která stvořila všechno živé. Ego touží vlastnit.

Radost nedostaneme, ale můžeme se v ní ocitnout, je to emoce a stav.

Přijetí je stav, kdy odpustíme sobě a ostatním, zapomenout lidské činy asi lze těžko. Někdy stačí, když se pokusíme zákulisí jednání druhého pochopit. Neutrální postoj k lidem, kteří zapomněli na pravidla slušného chování, vám nezpůsobí tolik bolesti, jako postoj odsuzování. Odsoudit čin ano, odsuzovat člověka v jeho nevědomosti ne.

Duši nelze uzdravovat, protože už zdravá je. Avšak cesta k Duši může zaházená haraburdím. Každý člověk má v sobě genetické kódy odpovídající stavu absolutního zdraví. Jen ne vždy jsou každému nemocnému přístupné. Proč? Aby hledal cestu k Duši a chtěl ten nepořádek v sobě uklidit. Nemocný člověk, který se chce opravdu uzdravit má vždycky možnost uzdravit se. Uvolnit cestu k sobě, ke své Duši.

Pro období do dubnového úplňku se nám zobrazují tyto karty:

Obrácená karta ČTYŘKA PENTAKLŮ

Dáváte příliš bezstarostně a utrácíte příliš mnoho nebo jste jinak nestřídmí. Toto se týká nejen peněz, ale také životní energie. Na to, abychom mohli peníze vydělat, nebo utratit potřebujeme vždycky čas a energii.

Karta také signalizuje, že si možná berete něco, co není vaše, proto se toho někdo jiný tak pevně drží. Vyložit si to můžete i naopak. Možná si někdo chce vzít něco, co patří vám. Nebojte se udržet to, co opravdu náleží vám. Může se to týkat vaší životní energie nebo peněz či majetku.

Doporučení: snažte se najít v sobě KLID. Z pozice klidu snadněji situaci prozřete, jste schopni vnímat, na které straně stojíte, jak na tom jste. Nebojte se upřímnosti sami k sobě. Tím líp. Uleví se vám, budete vědět, na čem jste a jak s tím naložit.

Obrácená karta RYTÍŘ POHÁRŮ

Deprese, náladovost, pesimismus, pochmurné hloubání.

Pokud nerespektujete druhé a berete si něco, co není vaše, nebo nerespektujete sebe a dáváte něčeho ze sebe přespříliš, můžete propadat zmíněným stavům.

Selský rozum a odstup. Tak by měl vypadat v této oblasti váš postoj.

Pokud se snažíte někomu porozumět, vnímáte jeho negativní stavy, je to proto, že se on sám (sama) ještě nenaučil (a) respektovat hranice sebeúcty. Psychosomaticky je deprese transformační brána strachu a pozor také fyzické podstaty při nevhodné konzumaci potravin či léků. Nejúčinnější bývají procházky na čerstvém vzduchu, pitný režim a také myšlenková kázeň.

Emoce a pocity nyní pusťte k vodě, běžte si zasportovat, do sauny nebo na procházku. Odreagování je na místě, když si příliš lámete hlavu.

Věřte, že pro žádnou stranu není život jednoduchý, pokud právě prožívá komplikace. Jestliže se ocitáte v krásném období života, važte si ho a žijte ho naplno.

Všichni jsme na cestě Lásky, každý je součástí životního procesu přeměny. Jak tuto přeměnu každý uchopí, je pouze jeho zodpovědnost!!!

Karta MILENCI

Muž a žena se k sobě naklánějí a přitom se vznášejí nad zemí. Mezi nimi se nachází kalich s mečem ponořeným do něj a vedle je růže. Růže a kalich představují lásku této dvojice, ale meč je rozděluje. Za nimi jsou dva stromy. Nad tímto výjevem vychází obrovský měsíc, který reprezentuje strážného ducha. Karta se může týkat symbolicky i něčeho jiného než milenců. Vypovídá především o rozhodování. Muž představuje VĚDOMOU MYSL, žena nevědomou mysl a měsíc naše VYŠŠÍ JÁ. Můžeme se rozhodovat MYSLÍ nebo SRDCEM. Je možné současně zapojit obojí.

Tato karta představuje volbu, již je třeba učinit. Představuje různé způsoby, jak volbu provést. Pečlivě zvažte rozhodnutí, jež je před vámi. Rozum se může oženit se srdcem, tak aby byla činěna moudrá a vyvážená rozhodnutí.

Doporučuji si najít klidné místo, kde můžete být sami sebou. Někdo umí rozvažovat s tužkou a papírem, jiný člověk si potřebuje nejdříve vyčistit hlavu, než se pustí do uvažování. Jsou ale také způsoby, na které přijdete sami.

Kartářky vám pomohou vyložit karty. Položte své otázky tak, aby vám dobře rozuměly, ony jsou také lidi. Čím přesněji položíte otázku, tím přesněji míříte do terče pro odpověď. Při rozhodování vám pomohou vyložit karty na stůl, abyste jasněji viděli do situace nebo o kousek dál.

Než zavoláte linku vyvolené KARTÁŘKY z věštírny, pečlivě si v klidu připravte, na co si přejete získat odpověď. Vy jste tvůrci vašeho životního příběhu. Vy platíte za služby věštírny, abyste byli spokojeni, dobře naslouchejte. Záleží jen na vás, co s informacemi uděláte.

Vyváženě jednat, šetřit sebe, své síly, ale i své blízké, kteří by vám snesli modré z nebe, je cesta k harmonickým vztahům. Pokud jste to vy, kteří snášíte modré z nebe ostatním, přece jen zvažte své síly a hranice.

Láska znamená i říci NE. Zvýší se tím vaše atraktivita a důstojnost. Vy za to stojíte.

Pokud chcete říct skutečné lásce ANO, buďte si jisti, že osud připraví pro vás to nejlepší. Nezapomeňte přitom, že vy jste tvůrci svého osudu, proto jděte lásce naproti. Během cesty přijdete na to, co s láskou nemá nic společného nebo kdo vám stojí za to, abyste lásku sdíleli.

S láskou, OLÍVIA